Účast na "Indal academy"

15 / 09 / 2011

Dne 15.9. se firma EFektivní OSvětlování s.r.o. (dále jen EFOS) zúčastnila semináře nazvaného "Indal academy" pořádaného firmou Indal C&EE s.r.o. v Ostravě.

Zde EFOS účatníkům semináře prezentoval své zkušenosti z praxe jako nezávislá konzultační a projekční firma v oboru veřejného osvětlení.

Seminář byl uspořádán především pro správce veřejného osvětlení a zástupce samospráv, kteří jsou zodpovědní za řádný provoz těchto soustav, které jsou nedílnou součástí každé obce či města.

Účastníci semináře nám sdělili, že velkým a palčivým problém v ostravském regionu je kriminalita a vandalismus. Obavy z možného zničení nových prvků jsou jejich důvodem pro laxnost k modernizaci veřejného osvětlení. Z vlastních zkušeností naší firmy EFOS jsme jim tento názor negovali, protože po aplikaci nového veřejného osvětlení např. v Hrádku nad Nisou dle našeho projektu s takzvaným "bílým světlem" (jako světelný zdroj se použije výbojka vyzařující bílé světlo, a to zvyšuje barevné podání okolního prostoru), došlo právě k razantnímu úbytku kriminality. Město Hrádek nad Nisou tak má po aplikaci nejen nové veřejné osvětlení, které zvedá estetiku dané lokality, ale zároveň je funkční a spořící elektrickou energii, nehledě na již zmíněnou elimiminaci vandalismu.

Zpět na výpis


Našim zákazníkům jsme ušetřili

51.868.570 Kč / 23.110.776 kWh