EFOS

Společnost EFektivní OSvětlování s.r.o. byla založena proto, aby vstřícným způsobem na základě profesionálního přístupu a se značnými zkušenostmi mohla poradit všem zákazníkům, kteří si přejí efektivní osvětlení s ekonomickým využitím elektrické energie a přírodních zdrojů.

Hlavními předměty naší práce jsou poradenství spojené s podrobným rozborem problému a jeho konzultování se zákazníkem, dále výpočet včetně výkonové bilance, návrh a vytvoření projektu daného osvětlení a to vše v souladu s platnými normami České republiky a Evropské unie. Důležitou součástí naší práce jsou kompletní realizace našich projektů týmem vyškolených pracovníků.

Osvětlení realizujeme vždy konkrétně podle typu prostor, jakými jsou například: průmyslové objekty, výrobní haly, haly pro zpracování živočišné výroby,  kanceláře a přilehlé prostory, sportovní haly a venkovní sportoviště, zahrady, parky, významné budovy, soukromé domy či byty a v neposlední řadě i veřejné osvětlení pro hlavní silnice, ulice i rezidenční zóny, křižovatky a přechody pro chodce. Samostatnou kapitolou jsou zemědělské objekty, kde je třeba při zpracování živočišné výroby hledět i na takzvanou barvu světla, která ovlivní následnou produkci. Např. u kravínů kde simulací přirozené změny barvy světla dle denní doby lze zvýšit produkci mléka.

Řešení se opírá o bohatý výběr z velmi kvalitních svítidel s vysokou účinností a životností.

Předmětem naší práce je samozřejmě i činnost v oblasti maloobchodu a velkoobchodu se specializovaným sortimentem zaměřeným na efektivní osvětlování. Z tohoto důvodu máme na základě našich bohatých technických znalostí vytipováno několik výrobců, kteří konstruují svítidla s vysokými účinnostmi a kvalitním technickým zpracováním. Tyto výrobce zastupujeme a spolupracujeme s nimi.

DSC01373.JPG

 

IMG_2016_resize.jpg 

Novinky


Našim zákazníkům jsme ušetřili

52.423.153 Kč / 23.357.254 kWh